Ankara Manuel Terapi Merkezi - Manuel Terapi Yöntemleri

Hakkımızda

Ankara’da yer alan kliniğimiz, manuel terapi yöntemleri ve buna bağlı olarak gerçekleştirilen egzersiz çalışmaları ile bireylerin yaşam kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.
Uzman doktor, ortopedist ve  fizyoterapistlerden oluşan ekibimiz, dünya literatüründe yer edinmiş bilimsel tekniklerden oluşan bir dizi çalışma ile hastaların ameliyata gerek kalmadan iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır.
Ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlarda başarılı sunumlar gerçekleştirmiş ekibimiz; alanındaki gelişmeleri sürekli olarak takip ederek yeni uygulamaların hazırlayıcısı olmuştur.
Ekip arkadaşlarımız, Türkiye’nin yanı sıra başta Almanya, İtalya ve ABD olmak üzere birçok ülkede eğitimlere katılarak hem kendilerini geliştirmiş hem de uluslararası alanda kliniğimizin bilinirliğini arttırmıştır.
İnsan odaklı çalışmak kliniğimizin en önemli prensibidir. Bu bağlamda bireyin de devamlı biçimde hareket halinde olmasını destekliyoruz. Bel, boyun ve sırt gibi ağrıların tanısını ve seviyesini belirleyerek fizyoterapistler eşliğinde kişiye özel egzersiz programı hazırlıyoruz. Ek olarak, bireyin kendi vücudunu tanımasını ve ona göre hareket gerçekleştirmesini sağlıyoruz.

Ağrılarınızın sona ermesiyle, sağlığınıza kavuşmanız bizim en büyük mutluluğumuz…

 


Bizi Çekinmeden Arayabilirsiniz:

+90 507 690 46 45

Dr. Öğr. Üyesi Bünyamin Haksever Kanal D Haber'e Konuk Oldu